Sejac

  1. Shtëpi e vjetër dhe pitos
  2. Shtëpi e vjetër e Kristiq Milan
  3. Shtëpi e vjetër e Spiriq Jelica
  4. Shtëpi e vjetër e Trajkoviq Mile
  5. Shtëpi e vjetër e Spasiq Dragan
  6. Çezmë
  7. Gumnishte
  8. Kisha dhe varrezat e Shën Ilijes
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: