RAINCË

 1. Kisha e Raincës – te pompa e benzinës
 2. Vendbanimi te pompa e Benzinës në të djathtë
 3. Kisha e hershme paleokristiane
 4. Lisi në Raincë
 5. Gurët e gatë
 6. Çezma e lagjës poshtme të Garës
 7. Shtëpia e Çerkinit
 8. Kroni i Qerkinit
 9. Kroni i ftohtë, uji i ftohtë
 10. Vendbanim te uji i ftohtë
 11. Biganoci
 12. Përmendorja
 13. Mulliri i Ajdin Tabakut
 14. Mulliri i Ukajve
 15. Xhamia e Raincës
 16. Shtëpia e Ali Jonuzit
 17. Shtëpi sërbe
 18. Bustët e Abdulla Krashnicës dhe Dushan Iliq Tojagës
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: