RAHOVICË

 1. Rrugë e vjetër për Kumanovë
 2. Dobrec
 3. Izvor
 4. Varrezat e Rahovicës
 5. Allajt në Rahovicë
 6. Lisi te Tërllat
 7. Tërllat
 8. Varrezat e Dervishëve
 9. Selishta
 10. Mulliri elektrit i Jusufit – Ramadanit
 11. Xhamia e Selishtës
 12. Mulliri Burimi i Remzi Fazliut
 13. Kisha e Rahovicës
 14. Mirasheci
 15. Varrezat e Mirashecit
 16. Kroni i Ramazanit
 17. Çezma e Hajra i Bukocit
 18. Gjerizi (Banja e Kaçakëve)
 19. Penda e Rahovicës
 20. Çezma e Arushës
 21. Çezma e Manastirit
 22. Manastiri i Rahovicës
 23. Çezma e dëshmorëve
 24. Mulliri i Zeqirja Ademit
 25. Mulliri i Cen Pajës
 26. Mulliri i Sefedin Ahmedit
 27. Mulliri i Zejnulla Latifit
 28. Mulliri i Ramadan Kadriut – Hasan Rexhepit
 29. Kacipupi
 30. Ilixha – Burim i ujit
 31. Xhamia e Rahovicës
 32. Xhamia në Mëhallën e Durçajve
 33. Varrezat e Mëhallës së Durrçajve
 34. Varri i Agim Q. Halimit dhe Shaban N. Shahinit
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: