Osllarë

 1. Nekropole
 2. Lokalitet antik – Cepotin
 3. Varrezat ortodokse
 4. Varrezat muslimane
 5. Resulja
 6. Gjetje tek lokaliteti – Resulja
 7. Varret e Pllanës
 8. Shtërcalka
 9. Xhamia e Osllarës
 10. Koshi dhe ambari i vjetër i Stoikoviq Stojadin
 11. Porta e vjetër e Lubomir Stopanoviqit
 12. Çeshma
 13. Koshi i Salih Bajramit
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: