Novosellë

 1. Shtëpia e vjetër e Janiq Mille
 2. Koshi i vjetër i Janiq Milles
 3. Koshi i vjetër
 4. Kisha e Shën Stefanit
 5. Shtëpi e vjetër e Stojmenoviq Mille
 6. Furrë buke me oxhak tek shtëpia e Stojmenoviq Milles
 7. Koshi dhe ambari tek shtëpia e Stojmenoviq Milles
 8. Varrezat e fshatit
 9. Vendbanim tek varrezat e fshatit
 10. Burimi i Ujit shërues – Lekovita voda
 11. Kastell
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: