Nesalcë

  1. Tejqja dhe Tyrbja – Tarikati Sadi
  2. Shtëpia e Shabanit Fejzës
  3. Xhamia e Nesalcës
  4. Kisha e vjetër
  5. Vendbanim i vjetër
  6. Mulliri i Veliut
  7. Ara tek Mullini i Velisë
  8. Gjetje materiali tek – Ara tek Mullini i Velisë
  9. Varrezat e Nesalcës
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: