Muhoc

 1. Vendbanim parahistorik Hamzicë
 2. Xhamia në Muhoc
 3. Mulliri i mëhallës së Xhallëtëve
 4. Kisha e vjetër
 5. Xhamia e vjetër
 6. Varrezat e vjetra afër xhamisë dhe kishës
 7. Varrezat më të vjetra të fshatit
 8. Lisi i vjetër në Muhoc
 9. Shtëpia e vjetër e Haxhi Xhavit Ramadanit
 10. Oda vjetër e Haxhi Xhavit Ramadanit
 11. Hambari dhe koshi i Haxhi Xhavit Ramadanit
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: