MIRATOC

 1. Mulliri i Haxhi Selimit
 2. Mulliri i Qahilit
 3. Çezma e Xufës
 4. Çezma e Mixhës Vesel
 5. Xhamija e Re
 6. Çezma e Punarit
 7. Çezma e Xhelepit
 8. Varrezat shqiptare të fshatit Miratoc
 9. Xhamia e vjetër e Miratocës
 10. Godina e vjetër e shkollës Abdulla Krashnica
 11. Çezma e Xhamisë
 12. Çezma e Lugit
 13. Varrezat e poshtme
 14. Çezma e Nezës
 15. Shkolla e Re
 16. Varrezat e Muhaxhirëve të Rekës së Thatë
 17. Mulliri i Destanit të Eminit
 18. Lagja e Muhaxhirëve të Rekës së Thatë
 19. Lokaliteti Bajka
 20. Vrella e Miratocës
 21. Mulliri i Haxhi Maliqit
 22. Mulliri i Mustaf Tusunit
 23. Mulliri i Haxhi Nexhatit
 24. Mulliri i Qahilit
 25. Mulliri i Aqifit
 26. Mulliri i Poshtëm
 27. Varrezat e turqëve Bajkë
 28. Vendbanim i vjetër dhe Kisha te kalldërma
 29. Mulliri i Kamber Xhagadurit
 30. Krekëza
 31. Mulliri i Xhelepit
 32. Kisha në Miratoc
 33. Ujëvara e Epërme
 34. Ujëvara e Poshtme
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: