Kontakti

KËSHILLI DREJTUES I SHOQATËS PËR TRASHËGIMI DHE KRIJIMTARI KULTURORE E LUGINËS SË PRESHEVËS ME SELI NË PRESHEVË

PRESHEVË/17523/, rr.Sava Kovaçeviq, nr. 80

e-mail adresa : shtkkpresheve@yahoo.com

1. Xhemaledin Salihu, kryetar

017/660676      063/8771423      e-mail adresa : xhemaledin_s@hotmail.com

2. Xhahit Ramadani, nënkryetar

017/652713      062/8548222      e-mail adresa: xhahitramadani@hotmail.com

3. Ismet Bajrami, nënkryetar

017/668573      062/1926833

4. Feti Shaipi, sekretar

063/7090433

Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s