Bushtran

  1. Varreza në Mëhallën e Pepelarcëve
  2. Bunari në Mëhallën e Pepelarcëve
  3. Zadine
  4. Shtëpia e vjetër e Tasiq Dobrosavës
  5. Ambari dhe koshi tek shtëpia e vjetër e Tasiq Dobrosavës
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: