BUKOC

 1. Çezma e Sherifit
 2. Çezma e Lazit
 3. Shtëpia dhe ambari i Musli Arifit
 4. Ara e Musli Arifit
 5. Shtëpia e Jusuf Rexhepit – Hasanit
 6. Varrezat e vjetra të Bukocit
 7. Faltore parahistorike – neolitike ose vend ritual astronomik
 8. Varrezat e vjetra dhe të tashme të Bukocit
 9. Kroi i Macës
 10. Varrezat e vjetra të Mëhallës së Poshtme të fshatit Gare
 11. Shtëpia e Meti Garës
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: