Bujanoc

 1. Varrezat e qytetit
 2. Xhamia e Bujanocit
 3. Xhenet Xhamija
 4. Kisha e Shën Apostojve Petrit dhe Pavit
 5. Varrezat sllave ortodokse të qytetit
 6. Kompleksi i ndërtesave të vjetra
 7. Ndërtesa e Komunës së Bujanocit
 8. Shtëpia e Radmilla Tomiqit
 9. Objekt kishtar
 10. Shtëpi e vjetër e Zoran Stojanoviq
 11. Punëtori farkatare
 12. Shtëpi e vjetër
 13. Vendi i Xhamisë së vjetër
 14. Ambari tek shtëpia e Asllan Fejzullahut
 15. Ndërtesa e shkollës fillore Muharrem Kadriu
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: