Breznicë

 1. Koshi i familjes Hyseni
 2. Mulliri i Ismailit
 3. Varrezat e fshatit Breznicë e Epërme
 4. Lisat tek varrezat
 5. Xhamia
 6. Shkolla Fillore Migjeni -paralele e ndarë e fshatit Muhovc
 7. Shtëpia dhe koshi i Raifit të Xadit Xhelës
 8. Xhamija e Breznicës së Poshtme
 9. Mulliri i Spahillarëve
 10. Mulliri i Durakut
 11. Mulliri i Sadikit Breznicës
 12. Vendbanim antik në Breznicën e Epërme
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: