Bogdanoc

  1. Leshtarë
  2. Kisha e Shën Simeonit dhe varrezat e fshatit
  3. Shtëpi e vjetër e Angjellkoviq Sasha
  4. Shtëpi e vjetër e familjes së Mica Tashkoviq
  5. Vendbanimi Shiroka Padina
  6. Vendbanimi Ballavani
  7. Shtëpia e vjetër e familjes së Djoriq Stojadin
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: