Barelec

  1. Shtëpia Stanimir Trajkoviq
  2. Ambari i Stanimir Trajkoviq
  3. Shtëpia e Stoshiq Zara
  4. Objekt i shenjtë Sveto maslo
  5. Vendbanim tek kryqi Zapi sa krstom
  6. Lisi tek vendi i shenjtë
  7. Shtëpi e vjetër e tregtarit Mitiq Joakin
  8. Shtëpi e vjetër e Vasilkoviq Kostadin dhe Bllagica
  9. Shtëpi e vjetër e Dobrosav Stojanoviq
  10. Ambari i Dobrosav Stojanoviq
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s