Arkiva-Preshevë

OBJEKTET /VLERAT/ E TRASHËGIMISË KULTURORE DHE NATYRORE NË KOMUNËN E PRESHEVËS

 1. PRESHEVA
 2. BËRÇEC
 3. BUGARINË
 4. BUHIÇ
 5. BUKOC
 6. BUKUROC
 7. BUSHTRAN
 8. CARAVAJKË
 9. CORROTICË
 10. ÇUKARKË
 11. DEPCË
 12. GARE
 13. GERAJ
 14. GOLEMIDOLL
 15. GOSPONICË
 16. ILINCË
 17. KURBALI
 18. LERAN
 19. LEZBALI
 20. MAXHERE
 21. MIRATOC
 22. NORÇË
 23. PEÇENË
 24. RAHOVICË
 25. RAINCË
 26. RANATOC
 27. SEFER
 28. SHOSHAJË
 29. STACIONI HEKURUDHOR
 30. STANEC
 31. STREZOC
 32. TËRNAVË
 33. ZHUNICË
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: