Arkiva-Bujanoc

OBJEKTET /VLERAT/ E TRASHËGIMISË KULTURORE DHE NATYRORE NË KOMUNËN E BUJANOCIT

 1. Barelec
 2. Bërnjare
 3. Bilaç
 4. Bogdanoc
 5. Boroc
 6. Bozhinjevc
 7. Bresiç
 8. Breznicë
 9. Bujanoc
 10. Bushtran
 11. Davidoc
 12. Dobrosin
 13. Drezhnicë
 14. Gramada
 15. Jablanicë
 16. Klenik
 17. Klinoc
 18. Konçul
 19. Kërshevicë
 20. Letovicë
 21. Levosojë
 22. Lilancë
 23. Llapardincë
 24. Lluçan
 25. Llukarcë
 26. Muhoc
 27. Negoc
 28. Nesalcë
 29. Novosellë
 30. Osllarë
 31. Priboc
 32. Rakoc
 33. Ramabuçë
 34. Rusce
 35. Samolicë
 36. Sebrat
 37. Sejac
 38. Spançec
 39. Srpska Kuqa
 40. Tërrnoci
 41. Trejak
 42. Turi
 43. Verban
 44. Zarbincë
 45. Zhbevc
 46. Zhuzhelicë
Reklama

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: